IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Dzielnice mieszkalne Empty
PisanieNightwood   Dzielnice mieszkalne Icon_minitimeNie Wrz 15, 2019 8:09 pm

Dzielnice mieszkalne

Na forum powstało tylko kilka przykładowych miejsc zamieszkania.
Jeśli więc chcesz znaleźć lokum idealne, zapoznaj się najpierw z opisem dzielnic, a następnie złóż zamówienie w odpowiednim dziale. Administracja na jego podstawie w mig stworzy dla Ciebie przytulny kąt.

centrum - wood grove


Centrum, jak sama nazwa wskazuje jest miejscem, gdzie dzieje się dosłownie wszystko. Mieszkańcy tej dzielnicy mają wszędzie blisko: nie tylko do miejsc pracy, ale do wszelkich galerii handlowych

oraz barów i innych przybytków, gdzie mogą się wybawić.
Mieszkania w kamienicy zamieszkują głównie osoby, które mają wysoki zasób portfela, lecz nie lubują się w mieszkaniu poza miasteczkiem, w luksusowych i olbrzymich willach lub zmieniają miejsca tak często jak skarpetki. Mniejsze, najczęściej nieco bardziej ciasne klitki zamieszkiwane są przez średniozamożne osoby lub przez ich dzieci.

Koszta:
mieszkania w kamienicy: drogo
mieszkania nad lokalami użytkowymi: drogo


północ - Brightside


Północ nie należy do najtańszych miejsc zamieszkania jeśli chodzi o Nightwood Grove, a wszystko to spowodowane jest tym, że dzielnica mieszkalna mieści się niedaleko centrum.

Nie jest to ścisła część miasta, jest znacznie spokojniejsza, niemniej - wciąż potrafi być oblegana, nie tylko przez miejscowych, ale i również turystów, którym kawalerki lub pokoje wynajmowane są na kilka dni w sezonie letnim i zimowym - w zależności od upodobań.

Koszta:
mieszkania w kamienicy: umiarkowanie
mieszkania nad lokalami użytkowymi: tanio/umiarkowaniewschód - BLACKWOOD HILL


Jedna z okolic, która znajduje się w pobliżu centrum i prócz kamienic, posiada również domki. Rozsiane są one w różnych miejscach. Jeden znajduje się przy kościele, inny z kolei jest ciasno schowany

tuż za rogiem ulicy. Domki są dosyć małe i naprawdę niewiele z nich jest w stanie poszczycić się własnym ogrodem, który byłby większy niż pięć metrów kwadratowych. Na szczęście mieszkania są tanie, w sam raz na rękę średniozamożnych mieszkańców. Należy jednak uważać, albowiem wschód uchodzi za miejsce gdzie lubią brykać uliczne łobuzy.

Koszta:
domy: drogo/umiarkowanie
mieszkania nad lokalami użytkowymi: tanio/umiarkowanie


zachód - Silverwood Hill


Domy są idealne dla małych rodzin lub młodych par, które pragną rodzinę założyć. Nic więc dziwnego, że na zachodzie najwięcej można spotkać osób przed czterdziestką. Znajduje się tu mnóstwo placów zabaw,

na których bawią się ich pociechy. Bezpieczeństwo idzie w parze z ceną, niemniej czasem trzeba się nieźle pofatygować, aby dostać się do centrum lub na północ.

Koszta:
domy: drogo
mieszkania nad lokalami użytkowymi: umiarkowanie/drogo


południe - SOUTHGATE


Południe słynie z najgorszej opinii ze wszystkich dzielnic, które znajdują się w Nightwood Grove. Być może spowodowane jest to tym, że ulokowana jest najdalej od komisariatu policji lub dlatego, że najczęściej spotkać

można ludzi z klasy robotniczej. Mieszkania i domy to najczęściej ciasne i obdrapane klitki, choć zdarzają się tutaj białe kruki, gdzie rodziny wybiły się z biedy i starają się żyć całkiem normalnie. Należy jednak uważać po zmroku na nieoczekiwane spotkania trzeciego stopnia z nieprzyjemnymi osobnikami.

Koszta:
domy: umiarkowanie
mieszkania nad lokalami użytkowymi: bardzo tanio/tanio/umiarkowanie


obrzeża — Golden Valley


Miejsce, które przez osoby mniej zamożne nazywane jest snobistycznym. To właśnie tutaj, z daleka od miejskiego zgiełku, w okolicy lasu i prastarych drzew, mieszka śmietanka miasteczka.

Jest tu cicho, przytulnie i nad wyraz bezpiecznie. Osiedle w lesie jest zamknięte i chronione na wszelkie możliwe sposoby - nic więc dziwnego, że aż chce się tu mieszkać.
Szkoda tylko, że nie każdego stać na luksusy.

Koszta:
domy: bardzo drogo


rezerwat


Rezerwat i miejsca zamieszkania Indian rządzą się zupełnie innymi prawami, aniżeli pozostałe dzielnice mieszkalne. Miejsce przebywania rdzennych mieszkańców decydujących się na tubylczy tryb
życia, opłacane jest przede wszystkim przez Państwo.
Warunki mieszkalne są średnie, o ile nie kiepskie. Tylko nieliczni, którzy potrafili przystosować się do życia wśród mieszkańców miasteczka mają znacznie lepsze warunki od pozostałych. Znają wartość pieniądza oraz rozumieją, że współpraca z osobami spoza rezerwatu może przynieść wiele korzyści. W rezerwacie bardzo nieprzychylnie patrzy się na mieszkańców innych niż Indianie, dlatego też jest to raczej miejsce niedostępne dla potomków białych osadników. Ku niezadowoleniu mieszkańców rezerwatu, prawa strzeże tam policja rezerwatowa, która z kolei podlega pod biuro szeryfa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dzielnice mieszkalne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: