IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Stowarzyszenia Empty
PisanieNightwood   Stowarzyszenia Icon_minitimePon Lip 22, 2019 8:05 pm

Stowarzyszenia


Stowarzyszenia Ff8gLX7

W miasteczku istnieją lokalne stowarzyszenia, które mają na celu bezinteresowną pomoc potrzebującym, rekreację wśród każdej grupy wiekowej oraz budowanie więzi i zaufania między mieszkańcami.


Rada Miasteczka

Składająca się z mieszkańców, którzy zostali wybrani podczas głosowania. To oni debatują nad ważnymi sprawami dotyczącymi miasta oraz prezentują wszelkie podania przed burmistrzem. Mają decydujący głos w przypadku orzekania o kosztach powierzonych na rzecz Nightwood Grove Social Care oraz planują wszelkiego rodzaju zabawy i imprezy w miasteczku.


1. imię i nazwisko {przewodniczący}
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko


Straż sąsiedzka

Oprócz policji, w Nightwood Grove funkcjonuje Straż Sąsiedzka ochotniczo powołana przez mieszkańców. Członkowie patrolują teren miasteczka o ustalonych porach dnia w odgórnie ustalonych grupach i niosą pomoc w sytuacjach, gdy interwencja policji nie jest wymagana.


1. imię i nazwisko
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko


Nightwood Bears Sport Club

Klub zrzeszający pasjonatów w każdej dziedzinie sportu i w każdym wieku. Najaktywniejsze są oczywiście sekcje dwóch najważniejszych dyscyplin, w których Kanada przoduje międzynarodowo: curlingu i hokeja.
Chlubą NBSC jest niewątpliwie drużyna hokejowa, na której występy mieszkańcy czekają niecierpliwie do aż do zimy, w międzyczasie organizując przeróżne zawody sportowe. Niedźwiedzie z Nightwood mają ogromny szacunek wśród społeczeństwa miasteczka i zawsze są mile widziani na naleśnikach z syropem klonowym.


drużyna hokejowa "Nightwood Bears":

1. imię i nazwisko
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko
6 imię i nazwisko

rezerwowi:

1. imię i nazwisko
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko


Nightwood Social Care

Jest to instytucja pozarządowa powołana przez mieszkańców miasteczka, która zyskuje co roku odpowiednie środki z projektów oraz urzędniczego wsparcia i świadczy pomoc społeczną jednostkom potrzebującym. Wolontariuszem, gdyż za pracę nie ma wynagrodzenia, może zostać każda osoba, która ukończyła 16 lat.
Nightwood Social Care intensywnie współpracuje z Burmistrzem, oraz Radą Miasteczka, odpowiadając przed nimi. Stosując przeróżne strategie rozwiązywania problemów społecznych, kierownik Centrum może wytaczać na rzecz obywateli powództwa o roszczenia alimentacyjne, nasyłać odpowiednie służby i wskazywać osoby wymagające choćby leczenia szpitalnego.


1. imię i nazwisko
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko


Nightwood Victim Services

Stowarzyszenie Policjantów ds. Ofiar Pokrzywdzonych w Albercie jest organizacją non-profit zrzeszającą jednostki świadczące usługi dla ofiar przestępstw i tragedii. Stowarzyszenie promuje proaktywne przywództwo, zapewniając rozwój zawodowy, edukacyjny, minimalne podstawowe standardy szkoleń, mentoring i wsparcie dla programów świadczących usługi ofiarom przestępstw i tragedii.
Miasteczko Nightwood jest członkiem stowarzyszenia od 23 stycznia 2010 roku i aktywnie uczestniczy w wielu programach pomocy, organizując spotkania z ofiarami, zapewniając im odpowiednie wsparcie psychologiczne, organizując różnorodne zbiórki i inne aktywności, w których wziąć udział może całe miasto.


1. Shane Reid - instruktor samoobrony
2. imię i nazwisko
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Stowarzyszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: