IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Postacie NPC Empty
PisanieNightwood   Postacie NPC Icon_minitimePon Lip 22, 2019 7:59 pm

Kai Pryor

Data urodzenia: 15/05/1970 (49 lat)
Miejsce urodzenia: Selkirk / Kanada
W Nightwood od: niedawna
Wzrost: 185 cm
Waga: 84 kg
Zawód: biznesmen
Motto: Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości.

Biznesmen, człowiek sukcesu, posiadający firmy praktycznie w każdym mieście w Kanadzie. Niedawno wkroczył do Nightwood, gdzie uśmiechając się ciepło do mieszkańców, nie boi się brodzić po kolana w błocie, aby pomóc w uprawie ziemi. W idealnie skrojonym garniturze paraduje też w masarniach, nie bacząc na możliwe zabrudzenia drogiego materiału. Kai zajmuje się produkcją i promowaniem naturalnych dóbr — produktów, będących chlubą małych mieścinek, w zamian za część wyrobów, jak i ziem. Pryor wydaje się bardziej ludzki niż na ekranie odbiorników telewizyjnych i chętnie pomaga uboższym. Ostatnio zaczął interesować się polityką. Nieufni powiadają, iż ostrzy sobie zęby na stołek pani burmistrz.


James Stern

Data urodzenia: 07/07/1969 (50 lat)
Miejsce urodzenia: Nightwood / Kanada
Zawód: Szeryf
Wzrost: 183 cm
Waga: 85 kg
Motto: Nie należy specjalnie faworyzować ani występku, ani cnoty.

Chociaż nikt nie chce mieć z nim zbyt wiele wspólnego, tak niewątpliwie każdy bez problemu stwierdzi, że jest to osoba na odpowiednim stanowisku.
Szeryf jest bardzo nerwowy, chamski i nie szczypie się nie tylko z więźniami, ale także i ze swoimi pracownikami. Zawsze wygląda tak, jakby zaraz miał wpaść w szał, chociaż niewiele osób miało okazję widzieć go w stanie wzburzenia. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, nawet jeśli musiałby nagiąć prawo — rzecz jasna: w kwestii ochrony miasteczka i jego mieszkańców. Niestety, ostatnimi czasy coraz więcej widuje go wieczorami w towarzystwie Kaia.


Adriene Leach

Data urodzenia: 01/11/1973 (46 lat)
Miejsce urodzenia: Nightwood / Kanada
Zawód: Burmistrz
Wzrost: 173 cm
Waga: 56 kg
Motto: Strefa komfortu to piękne miejsce, ale nic tam nie rośnie.

Przemiła pani burmistrz swoje stanowisko piastuje od kilku kadencji, zyskawszy sobie opinię kobiety sukcesu. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod maską dobroci, radości i chęci pomocy kryje się ktoś, kto patrzy przede wszystkim na czubek własnego nosa.
Jeśli ktoś jest w stanie zaoferować jej odpowiednio wysoką nagrodę za drobną niesubordynację i kłamstwo, ta niewątpliwie z niej skorzysta. Niestety, nikt nie ma pojęcia, jaki ma cennik, albowiem niewielu jest odważnych, którzy przychodzą i przedstawiają swoje oferty.
Pomimo tego jest dobrym burmistrzem, a Nightwood Grove za jej poprzedników nie kwitło tak, jak obecnie.


Charlie Milton

Data urodzenia: 13/01/1980 (39 lat)
Miejsce urodzenia: Nightwood / Kanada
Zawód: Bezrobotny
Nieoficjalnie przywódca Madstone Rebel
Wzrost: 180 cm
Waga: 75 kg
Motto: Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni.

Charlie od zawsze popadał w tarapaty. Zna go Stern i zapewne całe biuro szeryfa, jednakże nikt nie jest w stanie udowodnić mu tego, że to właśnie on stworzył grupę przestępczą "Madstone Rebel" i nią zarządza.
Ostatnimi czasy upodobał sobie prześladowania grup etnicznych, jakimi są Indianie, co wzmaga konflikt między miasteczkiem a rezerwatem. Popisane ściany twojego domu, rozmazane kurze jajka na szybie, wybite okna i zniszczone witryny sklepowe to nie sprawka małych dzieciaków, ale właśnie jego oraz jego bandy.


Jacob Green

Data urodzenia: 17/05/1984 (35 lat)
Miejsce urodzenia: Nightwood / Kanada
Zawód: Redaktor naczelny Grove News
Wzrost: 184 cm
Waga: 76 kg
Motto: Cele są osiągane przez dyskomfort i ciężką pracę.

Jacob to człowiek z pasją, osoba niezwykle inteligentna i głęboko zakorzeniona w tym miejscu. Mężczyzna skończył szkołę z zadziwiająco dobrymi wynikami. Od zawsze wiedział czego chce i tuż po studiach dziennikarskich pojawił się w redakcji Grove News, aby zdobywać doświadczenie pod okiem swojego mentora, poprzedniego redaktora miesięcznika. Jacob chce być zawsze tam, gdzie coś się dzieje i uważa, że cel uświęca środki - a więc strzeżcie swoje tajemnice w najciemniejszych zakamarkach, najlepiej pod kluczem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Postacie NPC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: