IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Regulamin Empty
PisanieNightwood   Regulamin Icon_minitimePon Lip 22, 2019 3:51 pm

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Rejestracja na forum równoznaczna jest z akceptacją regulaminu oraz zobowiązaniem się do przestrzegania go.
2. Każda zmiana treści regulaminu będzie komunikowana Użytkownikom w odpowiednim temacie.
3. Każde inne sprawy nieujęte w regulaminie, będą omawiane przez Administrację i komunikowane w odpowiednim temacie.

Administracja

4. Administracja zobowiązuje się dbać o forum i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.
5. Jednocześnie Administratorzy zobowiązują do wykonywania swoich obowiązków w pierwszej kolejności, a dopiero później do prowadzenia własnych rozgrywek.
6. Administracja  to również użytkownik forum. Oznacza to, że regulamin również ich dotyczy i wszelkie niejasności we własnej sprawie rozpatrywać będzie w sposób opisany tutaj.
7. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany treści regulaminu w związku z nowymi, występującymi okolicznościami.
8.Administracja może pomóc w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy użytkownikami, jednak wszystko powinno rozgrywać się poprzez prywatne wiadomości.

Konto i multikonta

9. Login to Imię i Nazwisko postaci.
10. Użytkownik może rozpocząć grę dopiero po zaakceptowaniu Karty Postaci.
11. Po zakończeniu kreowania postaci, użytkownik powinien podbić kartę dodatkowym postem.
12. Zabrania się odtwarzania sławnych osób żyjących w rzeczywistości, gwiazd, aktorów, postaci z książek, filmów itp., aczkolwiek wzorowanie się na nich nie będzie negowane.
13. Zabrania się kopiowania imion i nazwisk sławnych osób żyjących w rzeczywistości, gwiazd, aktorów, postaci z książek itp.
14. Rezerwowanie wyglądu odbywa się w odpowiednim temacie w dziale organizacyjnym, a użytkownik zobowiązuje się postępować zgodnie wytycznymi tam ujętymi.
15. Administracja zezwala na dwukrotną zmianę wizerunku postaci. W tym celu należy zgłosić chęć zmiany w dziale zamówień.
16. Użytkownik zobowiązuje się do poinformowania Administracji o tworzeniu bliźniaczej postaci, ułatwi to porządek w kwestii wizerunków.
17. Wymiary awatarów zezwalanych na forum to 200x320
18. Awatary muszą przedstawiać realne osoby.
19. Użytkownik zobowiązany jest uzupełnić profil zaraz po akceptacji karty postaci.
20. Administracja zastrzega sobie prawo do zabronienia tworzenia multikonta w przypadku, gdy pozostałe konta są zaniedbywane przez Gracza.
21. Początkowa ilość multikont to 4. Tworzenie kolejnych postaci możliwe będzie po tym, jak na każdym z pozostałych aktywnych kont, zostanie nabite po 30 postów fabularnych.

Rozgrywka i Mistrz Gry

22. Administracja nie narzuca stylu pisania, jednocześnie pragnąc przypomnieć, że na forach najpopularniejsze są narracje trzecioosobowe i pierwszoosobowe.
23. Zgodnie z popularnymi zasadami na forach typu PBF Administracja przypomina, że najlepiej dialogi podkreślać pogrubieniem, a myśli postaci kursywą.
24. Wulgaryzmy na forum mogą być używane, jednak Administracja prosi o zachowanie dobrego smaku i nie kierowanie ich do Gracza, a jego postaci.
25. Treści przeznaczone dla osób pełnoletnich prosimy odpowiednio zabezpieczać znakiem „+18” lub ukryć z pomocą [hide]
26. Na forum dostępna jest multilokacja, jednakże aby ją stosować, należy oznaczać rozgrywkę z pomocą numeru i uwzględniać to w dzienniku/kalendarzu
27. Administratorzy Forum nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników, mogą jedynie sprawować kontrolę nad nimi i w razie potrzeby interweniować.
28. Użytkownicy mogą dołączać do rozgrywek innych po skonsultowaniu tego z graczami biorącymi w nich udział.
29. Mistrz Gry jest dodatkową formą zabawy na forum i jest on dobrowolny.
30. Mistrz Gry ma pełne prawo interweniować, jeżeli widzi zachowanie postaci, które nie odpowiada przyjętym normom społecznym (przyjazd służb mundurowych do bójek itd.), które przeszkadzają pozostałym graczom i zostały zgłoszone.
31. Mistrz Gry ma pełne prawo interweniować na prośbę innych graczy, którzy wyrażają niepokój w związku z rozstrzygnięciem sporu fabularnego.
32. Istnieje możliwość rezygnacji/przystąpienia do zabawy fabularnej podczas dłuższej gry na forum – aby tego dokonać, należy wysłać odpowiednią adnotację w dziale zamówień.
33. Udział w eventach jest dobrowolny, a rezygnacja z Mistrza Gry nie ma wpływu na udział w nich. Jeśli Gracz ma ochotę pobawić się na evencie, może śmiało wziąć w nim udział.

Nieobecność i Dezaktywacja konta

34. Przerwa pomiędzy postami fabularnymi może wynosić najdłużej 10 dni. Po tym czasie użytkownik trafia do grupy nieaktywnych, chyba że zgłosił nieobecność w odpowiednim temacie.
35. Pierwszy post fabularny należy napisać w przeciągu trzech dni od momentu zaakceptowania karty postaci przez administracje, inaczej postać trafia do grupy nieaktywnych.
36. Nieobecności dłuższe niż 10 dni należy zgłaszać w odpowiednim temacie, ma to związek ze sprzątaniem forum, które będzie odbywało się systematycznie.
37. Po zakończeniu nieobecności użytkownik ma 3 dni na napisanie postu fabularnego.
38. W przypadku braku postu fabularnego Użytkownik trafia do nieaktywnych.
39. Postać, która przebywa w grupie nieaktywnych dłużej niż 90 dni, zostaje automatycznie przejęta przez Mistrza Gry. Ma on prawo do jej swobodnej kontroli, w tym uśmiercenia. (Chyba, że gracz nie zezwolił w zamówieniach na przejęcie swojej postaci przez MG)
40. Postać z rodziny fabularnej przebywająca w grupie nieaktywnych dłużej niż 60 dni może zostać aktywowana przez innego Użytkownika niż stwórca, jeżeli w tym samym czasie nie ma innego konta, które zajęło takie same miejsce w rodzinie fabularnej. W przypadku wyrażania chęci na przejęcie Konta należy zgłosić się do Administratora. Dopuszcza się niewielkie zmiany w charakterze i historii postaci po konsultacji z Mistrzem Gry.
Dopuszcza się niewielkie zmiany w charakterze i historii postaci po konsultacji z Mistrzem Gry.
41. Konto można przywrócić do aktywnych rozpoczynając rozgrywkę fabularną oraz zgłaszając się w przeznaczonym do tego temacie.
42. Jeśli w danym temacie znajduje się niedokończona rozgrywka, a minęło 10 dni od ostatniego dodanego postu, grę należy uznać za porzuconą, a co za tym idzie - można rozpocząć własną rozgrywkę.


Brak znajomości regulaminu nie zwalania z przestrzegania go. Łamanie zasad ma swoje konsekwencje - najpierw ostrzeżenie, w razie potrzeby ban tymczasowy lub stały.
Wszelkie zmiany w regulaminie będą ogłaszane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: