IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Madstone Rebel Empty
PisanieNightwood   Madstone Rebel Icon_minitimePon Lip 22, 2019 7:45 pm

Madstone Rebel


Madstone Rebel M9w5fBJ

Tak nazywa siebie zbuntowana grupa młodzieży pochodząca z Nightwood, choć zapewne większość mieszkańców potrafi nadać im kilka różnych, niewysublimowanych oraz wulgarnych nazw, których przytaczać nie będziemy. Bardzo często jednak słychać synonimy typu Rebelianci, Wataha czy też Wilki.
Członkostwo w niej nie jest zależne od płci – znajdą się tutaj zarówno kobiety jak i mężczyźni, albowiem według założyciela w każdym drzemie duch, który jest zdolny do przeciwstawiania się ogólnie przyjętym normom w społeczeństwie.
Grupa ta upodobała sobie najbardziej niestabilną emocjonalnie wiekową część miasta w Kanadzie, gdyż praktycznie osiemdziesiąt procent rzezimieszków ma od czternastu do dwudziestu pięciu lat. Bywa jednak i tak, że spotkać tam można starych recydywistów, którzy również postanowili nie wracać na ścieżkę zgodną z prawem, a i sam szef bandy ma prawie trzydzieści parę lat (chodzą różne pogłoski). Cechują się buntowniczym nastawieniem do niemalże wszystkiego, nadwrażliwością, ciętym językiem i ciągłym sprawianiem kłopotów. Całym swoim sercem nie znoszą rdzennych grup etnicznych, niszcząc ich rodzime siedliska oraz budując rosnący konflikt między Indianami, oraz zwykłymi mieszkańcami. Uważają się za dobrze zorganizowany jak na standardy miasteczka, chociaż niewielki gang, a tożsamość ich członków jest ściśle strzeżona oraz chroniona. Podczas każdej z akcji nakładają maski, czyniąc ich niemożliwym do rozpoznania. Tak więc bardzo prawdopodobne jest to, że Twój sąsiad, albo kolega z ławki w kościele, należy do ugrupowania, a Ty nie masz o tym absolutnie zielonego pojęcia.
Aby do nich dołączyć, należy przejść inicjację, która w głównej mierze polega na wykonywaniu zadań zleconych przez założyciela lub kogoś, kogo on wskaże.

Grupa jest ze sobą naprawdę mocno zżyta i traktuje siebie niczym rodzinę. Spora część przynależnych każe nazywać siebie wspólnym nazwiskiem. Nikogo również nie zdziwi fakt, że w gangu potworzyły się pary, ani tym bardziej to, że podczas wyborów między nimi a prawdziwymi bliskimi, wybierani są zawsze ci pierwsi.

Jeśli przyjrzeć się uważnie mieszkańcom na ulicach Nightwood Grove, tak z pewnością dostrzeżemy charakterystyczne znaki, sygnalizujące to, że przynależą do gangu. Począwszy od łańcuszków z wilkiem, jakiejś naszywce na torbie, a zakończywszy nawet na tatuażach.


Lista członków (nieoficjalna)

1. Hunter Milton
2. Elodie Brown
3. imię i nazwisko
4. imię i nazwisko
5. imię i nazwisko
6. imię i nazwisko
7. imię i nazwisko
8. imię i nazwisko
9. imię i nazwisko
10. imię i nazwisko
[...]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Madstone Rebel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: