IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
Nightwood
XXX cm
XX lata
XX kg


Imię i nazwisko : Nightwood
Gif w profilu : https://i.imgur.com/Z9fyOy9.gif
Kwadratowy gif : https://i.imgur.com/CrNxwAA.png?2
Zawód : Opiekun forum Wzrost : -
Waga : -
Wiek : -
Partner : -
Cytat w profilu : all good things are wild & free
Cytat nad postem : all good things are wild & free

Tartak "Sawmill Dudes" Empty
PisanieNightwood   Tartak "Sawmill Dudes" Icon_minitimePon Lip 22, 2019 7:43 pm

Sawmill Dudes

Tartak "Sawmill Dudes" IkzMSKC
Tartak był jednym z pierwszych większych zakładów produkcyjnych, które powstały w okolicach miasteczka Nightwood, tym samym zatrudniając największe grono jego mieszkańców.
Jego właścicielem jest znany wszystkim Benaim Brown, który odziedziczył firmę z dziada, pradziada, ojca na syna, jednakże sprzedał on większą część udziałów większej kanadyjskiej korporacji.
Tartak mieści się na południowy zachód od miasteczka, niedaleko drogi K45, która prowadzi prosto do Nightwood Grove lub też, w przeciwną stronę, do metropolii i poza granice rezerwatu.

Pierwotna nazwa pochodzi od nazwiska założycieli i brzmi Brown Sawmills Company, jednakże w tak małej społeczności kompletnie się nie przyjęła. Być może spowodowane jest to tym, że pewnej nocy grupka łobuzów postanowiła zrobić grafiti na jednej ze ścian tartaku, przemianowując go na Sawmill Dudes, a być może dlatego, że wbrew pozorom to szerokie grono pracowników trzyma się ze sobą naprawdę blisko, stanowiąc wzorzec dla pozostałych korporacji.

Niestety, oprócz zwolenników tego miejsca pracy istnieją również jego przeciwnicy — pomijając wszystkie stowarzyszenia typu Greenpeace, okoliczni Indianie nie są zachwyceni faktem, że tartak wycina coraz większy obszar pobliskich lasów. Nawet oficjalne zezwolenia nie są w stanie nakłonić Indian do zmiany zdania, nawet jeżeli niektórzy z nich szukają tam zatrudnienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Tartak "Sawmill Dudes"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: